CANAN S.

Derslere katılan arkadaşlarım vardı. Müthiş sonuçlar aldırlar. Bende 50 saatlik egitime katılmak istiyordum ev-iş-çocuk-sağlık sorunları vs derken bi türlü kısmet olmadı..Şimdi eğitime katılamadıgım için müthiş acı çekiyorum ..Tarifi imkansız ..Şartlar uygun olur olmaz ordayım

DÜNDAR A.

7 arkadaş Hatay'dan İstanbul'a gelerek bu eğitimi aldık. Dürüst olmak gerekirse İstanbul'a iş için gelmişken, birde gidip eğitiminize katılalım dedik. Geldik ve 2 aylık eğitiminizi tamamladık. Olağanüstüsünüz. Minnettarız size.

AHMET Ş

"Derste size öğretilenlerin, yarım saat tekrarını yapmazsanız, bu işi götüremezsiniz" demiştiniz ya sonuna kadar haklısınız. Neyse ki, 50 Saatlik eğitimden sonra bugunkü muazzam İngilizceme kavuştım. Dilinize sağlık.

MERVE E.

Saçma sapan kitaplarla uğraştırmadan, ödev vermeden, sadece günde yarım saat çalışmamızı isteyerek sıfırdan ileri seviyeye kadar İngilizceyi 2 ayda nasıl yaptığınızı dünya aleme duyurdum. Henüz eğitim almamış kişilere acıyorum.

AYKUT O.

Bu adamların çoğalması lazım. Böyle bir eğitim yok. Süperler, süperler, süperler.. Ne yazsam abarttığım düşünelecek. Oysa ki, ne yazarsam yazayım cümlelerim hep eksik kalacak. İngilizce diye bir derdim yok artık. Şu cümleyi bile yazdığıma inanamıyorum. Sonsuz teşekkürler.

HASAN S.

Adamlar o kadar profesyonel çalışıyorlar ki, onların işlerine olan bu hakimiyeti ile sizde başından motive olmuş oluyorsunuz. Her bir ders 3 saat sürmesine rağmen, 3 saatin nasıl bittiğini anlayamıyorduk. İnanılmaz eğitici ve eğlenceli geçen dersler üzerine bu adamlar 24 ayda tamamlanabilen eğitimi mucizevi bir şekilde 2 ayda veriyorlar. Yüreğinize sağlık.

HAMİDE Z.

ARKADAŞLAR ANLATTI ÇOK MERAK EDİYORUM HERKES Mİ FAYDA ALIR BU KADAR YA? BİLGİLERİMİ VERDİM BANA ULAŞIRMISINIZ ÇOK ŞAŞIRTICI

CÜNEYT A.

Yani deriz ya bir çip olsaydı da İngilizce öğrenseydik. Adamlar bizim bu hayalimize neredeyse yaklaşmışlar. Bundan daha iyi bir eğitim yok, yok, yok..

SABRİ S.

Hile yok, kelime oyunu yok, kandırmaca yok. Ne dediyseniz hepsini gerçekleştirdiniz. Abi nasıl insanlarsınız siz ya :) Sonsuz teşekkürler.

BERAT E.

Derste öğrenilenlerin 30 ila 45 dakika arasında tekrarını yapmazsanız bu iş olmaz. Sınıfımızdaki 2 arkadaşımızın tekrar yapmaması onları çok geriye attı. İşin tuhaf tarafı, ders, anlatan hoca o kadar muhteşem anlatıyor nasıl olurda bu emeğe hiyanet ederler anlamak güç?

MEHMET Ö.

Bende iş hayatımda ithalatla uğraşıyorum. En çok benim ihtiyacım var çünkü Çin deki piyasaya katılamıyorum. Okulda falan görmedim ben meslek lisesi mezunuyum. Bir anda iş hayatının içinde buldum kendimi, ingilizce hiçbirşey anlamadığımı söylebilirim. Sadece işimle ilgili teknik terimler falan.. Bana gore bilinçaltı kurgulama sistemi şudur; Tam olarak türkçeyi bile konuşamazken, once türkçe gösteren sonra ingilizceyle bağlantı kuran tamamiyle herşeyi anlamamı sağlayan zamanlar diye birşey kullanılıyormuş ülkemizde ben bunları biraz hatırlıyorum (oda belki ilkokuldandır) fotografik ve hatırlatma tekniği ve hilesiyle bu iş artık bitti.. bilinçaltı kurgulama yöntemi budur işte. Allah razı olsun hocamızdan

TUNCAY G.

Klasik kurslarda geçirdiğim ve verim alamadığım onca zamandan sonra, alternatif sistemler araştırmaya karar verdim. Hasbel kader karşıma bilinçaltı kurgulama sistemi çıktı. Akla mantığa uygun gelsede işin aslını eğitim koordinatörlerinden detaylıca öğrendim. 50 saatlik eğitimle neler yapabileceklerini açıkladılar, fakat o biraz afaaki gelmişti. Eğitimin fiyatı da bir o kadar uygun bende katıldım. Gördüklerim karşısında şok oldum diyebilirim çünkü bu denli formül yapısını ve teknik kısmını bilerek yüzbinlerce cümle kurmanın özgürlüğünü verdiklerinde adete mücize denen şeye tanıklık ettim. Şimdi devam ediyorum hergün yeni bir şaşkınlıkla karşı karışyayım, öncesinde ön yargılı davrandığım için bu site aracılığıyla kuruma özürlerimi bildiriyorum. Çok teşekkür ederim herşey için…

MELDA P.

Dilin sırrını çözmek inanılmazdı. 40 yaşındayım 20 senedir ingilizce görüyorum. Eğer 20 sene once gelmiş olsaydım şimdi başka bir konumda, başka bir yerdeydim… Bu sır pencereden bakmamıştım ingilizceye 3 saatin sonunda kurduğum cümlelere ben bile inanamadım. Çünkü 20 yılda bunu yapabilecek bilgi alamamıştım. Basit değil, complice cümleler! Bu öğrenmiş olduğumuz dil haritasında ki açıklarla birşey itiraf etmek istiyorum İspanyolca öğrenmeye başladım latin kökenli dil familyasından oldukları için inanılmaz uyum sağladı teknikler en fazla 3 ay veriyorum ☺kim uğraşır kitapla kurla ev ödeviyle tensle Derby Shire University sistemin kusursuzluğundan dolayıminnettarız tabiki onu bize aksettiren canım hocamıza sevgilerimle…...

ERDOĞAN S.

Tek bir şubenizin olması kötü ama kaliteyi çok önemsediğiniz için, tek şube olarak devam ettiğinizi gözlerimle gördükten sonra size saygım iki kat arttı. İngilizce konuşabilmek için yıllarca savaş vermek gereksizmiş.

BURAK A.

"İngilizcede kalıp yoktur, herşeyin mantıklı bir açıklaması vardır." cümleniz ile başlayan 50 saatlik eğitimim ile 15 aydır "X" kursa giden arkadaşımla alay etmeme neden oluyor ve bu beni deli gibi mutlu ediyor :))

GÜLTEKİN Ş.

Piyasada o kadar çok Dil Kursu var ki ve tüm bu kursların hepsinin "Biz en iyisiyiz" dediklerini de göz önünde bulundurursak; elbette Perfectionist English'e de inanmak çok ama çok güçtü. Hayatım boyunca İngilizce öyle bir belaydı ki, terfi edilmeme bile engel oluyordu. Ey ahali, ben artık İngilizce konuşuyorum hem de ezber kalıplar olmaksızın.

SEVGİ Y.

Bu yorumumla ön yargının ve sorgusuz sualsiz herşeyi yargılamamızın ne derece tehlikeli olduğunu anlatmaya çalışacağım. İnanmadım evet.. yıllarca okulda kursta özel dersle eğitim almış biri olarak dili bir güne bir gün kullanamadım, teorik bilginin ötesine geçemedim. Konuşmayı söylemiyorum bile! Aslında dil bilimi şunu söylüyor; Kendi Anadilinize Ne Muktedirseniz, Farklı Bir Dilide Ancak O Kadar Öğrenebiliyorsunuz… Bu okadar gerçek ki, dersler türkçe yapıyla başladı, dilin dinamiz mi dediğimiz şey oluştu. Anlatılan herşey tüm sırlar artık aklımda asıl sorun bizim kendi dilimizde ingilizce karşılıklarını bilmememizden geçiyor ve bu bilgileri anlayamıyoruz. Türkçe den sonra norö geçiş uygulamasıyla anadil reflexi kazanmanın ingilizce düşünmenin ve istemdışı konuşmanın ne olduğunu şimdi anladım.

MUSTAFA S.

"Eğitimi herkese tavsiye ediyorum! Çevreme, tanıdığıma, akrabalarıma kimi görsem ona da söylüyorum. Türkiye de dil ciddi sorun bu sorunu halledebilmenin tek yolu burası. Görüp uyguluyoruz konuşuyoruz kitap olmadığı için kendi cümlelerimi kendim yapıyorum tens olmadığı için teknik formülüyle kolayca çeviri yapabiliyorum. Konuşma aşamasında verdikleri üst düzey destek için çok minnettarım sadece bu sistematikte olan bir özellik yani Özgüven Telkin programıyla conversation ve dialogues lere doyamıyorum grub halinde ne yaptılar bize anlamadık hepimiz bu eksikliğimizi yendik ☺

SEÇKİN Ş.

"Üniversite döneminde İngilizce seviyem oldukça düşük olduğu için çok basit sınavlarda bile zorlanıyordum. Sistem bir şekilde geçmenizi sağlıyor ama iş hayatında ki sistem pek öyle anlayışlı değil. Yaptığım iş insanlarla iletişimin yanı sıra çoğu zaman bilgisayarla olan bir iş. Yurt dışıyla sürekli bağlantıdayız. Yani İngilizce şart. Perfectionist English’le internet ortamında karşılaştım. İlk seferde diğer kurumlar gibi reklamdan öte başka birşey olmadığını düşündüm. Ama merak işte. Gittim örnek eğitim denilen eğitim bu sistemde ki ilk dersmiş. Girdim ve İngilizce’yi burada öğreneceğimi düşündüm. Eğitimi aldım ingilizce konuşuyorum, okuyorum, anlıyorum, çeviriyorum. İş hayatımda da istediğim yeri kazanmış oldum. Sihirli değnek bu olsa gerek. Size teşekkür edeceğimi inanın bilmiyorum. Size minnettarım.

SELİN Ş.

"Ben Perfectionist English’'e tanıdık vasıtasıyla gittim. Yeni mezundum üniversiteden ve bir an once İngilizce öğrenmem gerekiyordu. Çok fazla övdüler bu kurumu. Eşin dostun çok övdüğü kurumda tercihlerimin ilk sırasına yerleşecek kurum oldu. Gittim 50 saatte öğrenceğimi söylediler. Tahmin ediyorum ki herkes bunun pek gerçekçi olmadığını düşünmüştür bende öyle düşündüm. 50 saat biteli 1 hafta oldu. Haftaya bir banka da işe başlıyorum. Ve bana sordukları 2.soruları ‘’İngilizce biliyor musun?’’ oldu. ‘Yes.. of course ☺’’

MELTEM S.

Bir arkadaşım buradan eğitim aldı, kendisi de zaten referans sistemi olduğunu söylemişti saatlerce sistemi anlattı geldim eğitimlere katıldım Özellikle kitap kur ve ev ödevi mantığının olmamış olması beni çok memnun etti. Ezber bilgi yok, gör uygula konuş mantığı super anadil refleksine dönüştürmem için az bir zamanım kaldı. Gerçekten bu sistemden dolayı minnettarım tüm çalışanlara ve hocamıza teşekkürler o biliyor ☺

SELMA A.

Bu sistemi de piyasa olan nlp yöntemi callan metodu gibi şey zannederek eğitimleri yalan mı acaba sorusunu sormaktan kendimi alamadım. Telefon açarak bilgi aldım bilimsel ve anatomik olarak aklıma inanılmaz yattı eğitimlere katıldım. Anlattıklarının fazlası var eksiği yok dil bilgisi yıllarca başımızın derdi olmuştu artık, kolayını biliyorum. Bu pencereden bakmak hiç aklıma gelmemişti. İngilizce derdinden kurtulmak istiyorsanız tavsiyemdir, perfectionist English e gitmeden hiçbirşey için karar vermeyin.

MUTLU K.

Dediklerini harfiyen uygulayan bu kadar samimi bir kurum daha görmedim. İş yerimde kullanmam gereken çeviri yapmam gereken bir sorumluluğum var. Tüm hepsinin çevirisini yapabiliyorum desem? Evet. doğru çünkü bu işin bir sırrı var hayat kurtaran “"BE"” giden bilir ANCAK ☺ ☺

BURCU D.

Dersler inanılmaz verimli ve keyifli geçti. Dört kurs deneyimimden sonra, sizinle tanışmak büyük bir şanstı benim için. Size nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum.

NİYAZİ G.

Sistem tam istediğim gibiydi şuan 15. saatteyim hayal ettigmden çok fazlası allah razı olsun sizden

AHU Ü.

Ülkemde böyle dürüst ve dediği şeylerin arkasında duran kurum gördüm ya ölsemde gam yemem artık. İngilizce de inanılmaz ukalalaştım. :)

PERFECTIONIST ENGLISH E-BÜLTEN

Duyurulardan haberdar olmak istiyorum.