Sıkça Sorulan Sorular

Sorularınızı Cevaplıyoruz

Aklınıza takılan sorularınızı cevapladık.
 • Kurumumuz ve Eğitimimizle İlgili En Güncel Bilgileri Instagram Sayfamızdan Bulacağınızı Biliyor muydunuz?

  En güncel eğitim video ve paylaşımlarımız, derse katılan kişilerin yorumları, ders günleri/saatleri dahil tüm bilgiye Instagram hesabımızdan incelemeniz gerekir. Ardından kararınızı ve talebinizi bizlere iletebilirsiniz.  Instagram Adresimiz : @perfectionistingilizcekursu

 • Eğitime Hemen Başlayabilir Miyim?

  Üzülerek söylemeliyiz ki, maalesef. Herbir grubumuzun online dersi 4 ay sürmektedir. Kurumumuzda, konusunda uzman sadece 4 Dilbilim Uzmanı çalıştığından ve 4 ayda yalnızca 12 farklı gruba ders verme kapasitemiz olduğundan ve yoğun talebin süreklilik arz etmesinden ötürü maalesef, her an her öğrenci adayını eğitime başlatamamaktayız. Sınıftaki öğrenci mevcudiyetinin uygunluğunun olup olmadığını telefon numaralarımızdan bizlere ulaşıp, Eğitim Koordinatörlerimizden öğrenmenizi rica etmekteyiz. Yakın zamanda açılacak herhangi bir gruba denk gelmeniz halinde, eğitiminize hemen başlayabilme olasılığınız da yüksektir. Bunun için sizden tek istediğimiz Rezervasyon Formu'nu doldurup bize göndermeniz olacaktır. Rezervasyon Formu için : https://goo.gl/rsfMx7

 • Eğitiminiz Hangi Metodla Verilmektedir?

  İngilizce eğitimlerimiz Bilinçaltı Kurgulama Metoduyla verilmektedir. Ayrıca "Magic Reflex" sistemiyle güçlendirilerek, sürekli tekrar yönteminden faydalanarak 4.000 ve üzeri kelime ile 1000'lerce cümle kombinasyonu kendi başınıza yapabileceksiniz. 4 Ay/ 50 Saat boyunca kesintisiz İngilizce konuşup anlayabileceksiniz.

 • Bilinçaltı Kurgulama Metodu Ne Demektir?

  Bir çocuğun ana dilini öğrenmesiyle aynı paralellikte verilen Eğitimdir. Yani istemdışı öğrenmeyle tetiklenen öğrenimin, bilinçli şekilde ezber olmadan İngilizce yazma - okuma - anlama - çeviri ve konuşmanıza olanak sağlayan dünyanın kabul ettiği en önemli metoddur.

 • Eğitiminiz Ne Kadar Sürmektedir?

  Online İngilizce Eğitimimiz toplam 4 Ay / 50 Saattir. 50 Saatlik Eğitim, haftada 1 gün 3 saat sürer. Size sunduğumuz gün ve saatlerden tercih edeceğiniz eğitim, toplam 17 haftada diğer bir ifadeyle 4 ayda tamamlanmış olacaktır.

 • Online Eğitim Programınız Sonrasında İngilizcem Hangi Durumda Olacak?

  50 Saatlik eğitim ardından, anadilinizde konuştuğunuz dile eş değer İngilizce konuşma ve anlama seviyesine ulaşmış olacaksınız. Diğer bir ifadeyle, anadilinizde varolan bilgileriniz elverdiği sürece istediğiniz Makaleyi, Romanı, Gazeteyi, E-Postaları size sağladığımız 4.000 ve üzeri kelime hazneniz ile rahatlıkla konuşabilecek, anlayabilecek ve çeviri yapabileceksiniz. Biz buna "%100 İngilizceye Hakim Olacaksınız" deriz. Lakin İngilizce konuşma hızınız, Türkçe konuşma hızınızın %40'ı olacaktır ki; Bu da pratik yaptıkça kolayca geliştirebileceğiniz bir olgudur.

 • 50 Saatlik İngilizce Eğitiminde Hangi Materyaller Kullanıyor ve Kullandırıyorsunuz?

  İngilizce eğitim sistemimiz konuşma, anlama ve kelime haznenizi geliştirmeye yönelik olduğundan, kurumumuz hocaları tarafından hazırlanan özel bir kaynak, ders esnasında irdelenmektedir. Bu özel kaynak, öylesine hazırlanan bilgilerden ibaret olmayıp, İngilizcede hedeflenen dil kırılması ve dile hakimiyet unsurlarını göz önüne alarak yapılandırılmıştır. Öğrenmenin yanısıra, İngilizceyi daha ikinci ders saatinizde konuşmaya ve anlamaya başlamanız hedeflenmiştir. Basit cümlelerden başlayarak, Complex (karmaşık) bağlaçlı uzuna uzun cümleleri konuşabilmenizin yanısıra, İngilizceyi mükemmel olarak anlayabilme ve kullanabilme yetisine de sahip olmanın hazzını yaşayacaksınız. Bu akıcılığı size sağlamış olduğumuz özel tekniklerle öğreneceğiniz kelime haznenizle yapıyor olmanız ve bu denli bir profesyonelliği yakalayabiliyor olmanız bizim farkımızı belirgin bir şekilde ortaya koyacaktır. Amerikan aksanıyla konuşma eğitiminizi alırken, izlediniz filmler ve dinlediğiniz müzikleri rahatlıkla anlayabilmeniz ve yine aynı ölçütlerde konuşabilmeniz temel alınmıştır.

 • Kredi kartımla, siteniz üzerinden yapacağım ödemeye nasıl güvenebilirim?

  Siz, kredi kartı bilgilerinizi bizimle değil bankanızla paylaşıyorsunuz. Bu yüzden, kredi kartınızın güvenliği hususunda hiçbir endişe ve kaygıya da şüphe bırakılmamıştır. Web sitemiz üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların kurumumuz ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır. 3D Secure, çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak alışverişleri rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır.

 • Online Eğitiminize Katılmak için Herhangi Bir İngilizce Seviyeye Sahip Olmamız Gerekiyor Mu?

  Tüm katılımcılarımız sıfır olarak kabul edilmektedir. Çünkü eğitim sistemimiz, ilk 3 saatlik dersinde bile zaten İngilizceye dair tüm ezberlerinizi bozacak ve sizi şok edecektir. Kurumumuz tarafından seviye tespitiniz için yazılı bir sınava tabi tutulmazsınız. Bunun sebebi ise yazı dilinde başarılı olunması kişinin İngilizceyi bilmesi, konuşabilmesi ve anlayabiliyor olabilmesi anlamına asla gelmez daha önceden aldığınız İngilizce eğitimlerine her ne kadar süreyle katılmış olursanız olun; “tüm doğru bildiğiniz yanlışların“ neler olduğunu görebilecek ve aslında sıradan eğitimlerin kafanızı karıştırmak ve teorik bilgilere boğulmanıza göz yummaktan başka birşey yapmadıklarını farkedeceksiniz... Yaptığımız bu özel eğitim modelimizle de artık İngilizcenin ne denli kolay konuşulabilen bir dil olduğunu rahatlıkla anlayabileceksiniz. Oldukça basit yöntemlerle anlama ve konuşmayı tetikleyen faktörleri içinde barındıran bir teknik uyguladığımızı görebileceksiniz. Lütfen bizi ne yaptığının farkında olmayan veya bu güne kadar İngilizce öğrettiğini iddia eden ama kimseye “öğretemediğini“ yüzlerce kere ispatlamış olan diğer kurumlarla karıştırmayınız. Kolay dil öğretiminizi, akademik platformlarda rüştünü ilan etmiş ve eğitimlerini İngiltere'de tamamlamış türk dilbilim uzmanlarından alacaksınız.

 • 50 Saatlik Eğitiminizden Faydalanmam İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

  Rezervasyon formunu bize gönderdikten sonra, Eğitim Koordinatörlerimiz tarafından aranacak ve eğitim alabileceğiniz gün ve saatler karşılıklı olarak görüşüldükten sonra, size uygun sınıfta eğitiminize başlayabileceksiniz. Rezervasyon yapabileceğiniz alanı, anasayfamızın üst kısmında bulunan başlıklar da görebilirsiniz.

 • Bilinçaltı Kurgulama Sisteminin NLP veya Hipnozla Bir İlgisi Var Mı?

  NLP veya hipnozla uzaktan yakından ilgimiz yoktur.

Merak ettiğiniz soruları bize gönderin cevaplayalım.

PERFECTIONIST ENGLISH E-BÜLTEN

Duyurulardan haberdar olmak istiyorum.