Sıkça Sorulan Sorular

Sorularınızı Cevaplıyoruz

Aklınıza takılan sorularınızı cevapladık.
 • 6 Saatlik Ön Eğitim Nedir?

  Amacı, 6 Saatlik eğitim alarak sistemimize giriş yapmanızı ve görmenizi sağlamaktır. Bir diğer adıyla da bilinçlendirme süreci diyebiliriz. 50 Saatlik / 2 Aylık tüm eğitimimize kayıt olmaya zorlamamak ve dayatmamak sebebiyle, bu eğitimin nasıl yapıldığını anlamanızı istiyoruz. Şayet, beğenirseniz eğitimlerimize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ön eğitim sürecini tamamladıktan sonra, 44 Saat daha eğitim alabileceksiniz. Deneme, Başlama ve Ön Eğitim hepsi bir arada.

 • 6 Saatlik Ön Eğitim Neden Ücretlidir?

  Fiyatı 449 TL'dir. Bu ücrete kurumumuzun ihtiyacı olduğunu düşünmeyin. Ücret alınmasının sebebi asıl hedeflenen doğru kitleye ulaşılmasını, İngilizceyle gerçekten ilgili ve ihtiyacı olan kişilere eğitim vermeyi istemesindendir. Ayrıca 6 Saatlik Ön Eğitimlerimiz, eğitime başlama tarihimizden önce ödeme işlemlerini tamamlayan kişiler için planlanmaktadır. Bu durum İngilizceyle ilgilisi dahi olmayan kişilerin sadece ücretsiz olduğu için geleceğini söyleyip, gelmediğinde bir başkasının hakkına gaspta bulunmasını kurumumuzca engelleyecektir.

 • Kredi kartımla, siteniz üzerinden yapacağım ödemeye nasıl güvenebilirim?

  Siz, kredi kartı bilgilerinizi bizimle değil bankanızla paylaşıyorsunuz. Bu yüzden, kredi kartınızın güvenliği hususunda hiçbir endişe ve kaygıya da şüphe bırakılmamıştır. Web sitemiz üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların kurumumuz ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır. 3D Secure, çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak alışverişleri rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır.

 • Eğitime Hemen Başlayabilir Miyim?

  Üzülerek söylemeliyiz ki, maalesef. Herbir grubumuzun dersi 2 ay sürmektedir. Kurumumuzda, konusunda uzman sadece 4 Dilbilim Uzmanı çalıştığından ve 2 ayda yalnızca 12 farklı gruba ders verme kapasitemiz olduğundan ve yoğun talebin süreklilik arz etmesinden ötürü maalesef, her an her öğrenci adayını eğitime başlatamamaktayız. Sınıftaki öğrenci mevcudiyetinin uygunluğunun olup olmadığını Eğitim Koordinatörlerimizden öğrenmenizi rica etmekteyiz. Yakın zamanda açılacak herhangi bir gruba denk gelmeniz halinde, eğitiminize hemen başlayabilme olasılığınız da yüksektir. Bunun için sizden tek istediğimiz Rezervasyon Formu'nu doldurup bize göndermeniz olacaktır. Rezervasyon Formu için : https://goo.gl/rsfMx7

 • Eğitiminiz Hangi Metodla Verilmektedir?

  İngilizce eğitimlerimiz Bilinçaltı Kurgulama Metoduyla verilmektedir. Ayrıca "Magic Reflex" sistemiyle güçlendirilerek, sürekli tekrar yönteminden faydalanarak 4.000 ve üzeri kelime ile 1000'lerce cümle kombinasyonu kendi başınıza yapabileceksiniz. 50 Saat boyunca kesintisiz İngilizce konuşup anlayabileceksiniz.

 • Bilinçaltı Kurgulama Metodu Ne Demektir?

  Bir çocuğun ana dilini öğrenmesiyle aynı paralellikte verilen Eğitimdir. Yani istemdışı öğrenmeyle tetiklenen öğrenimin, bilinçli şekilde ezber olmadan İngilizce yazma - okuma - anlama - çeviri ve konuşmanıza olanak sağlayan dünyanın kabul ettiği en önemli metoddur.

 • Eğitiminiz Ne Kadar Sürmektedir?

  İngilizce Eğitimimiz toplam 50 Saattir. 50 Saatlik Eğitim, haftada 2 gün 3'er saat verilmekte olup, toplam 8 haftada diğer bir ifadeyle 2 ayda tamamlanmış olacaktır.

 • 50 Saatlik Eğitim Sonrasında İngilizcem Hangi Durumda Olacak?

  50 Saatlik eğitim ardından, anadilinizde konuştuğunuz dile eş değer İngilizce konuşma ve anlama seviyesine ulaşmış olacaksınız. Diğer bir ifadeyle, anadilinizde varolan bilgileriniz elverdiği sürece istediğiniz Makaleyi, Romanı, Gazeteyi, E-Postaları size sağladığımız 4.000 ve üzeri kelime hazneniz ile rahatlıkla konuşabilecek, anlayabilecek ve çeviri yapabileceksiniz. Biz buna "%100 İngilizceye Hakim Olacaksınız" deriz. Lakin İngilizce konuşma hızınız, Türkçe konuşma hızınızın %40'ı olacaktır ki; Bu da pratik yaptıkça kolayca geliştirebileceğiniz bir olgudur.

 • 50 Saatlik İngilizce Eğitiminde Hangi Materyaller Kullanıyor ve Kullandırıyorsunuz?

  İngilizce eğitim sistemimiz konuşma, anlama ve kelime haznenizi geliştirmeye yönelik olduğundan, kurumumuz hocaları tarafından hazırlanan özel bir kaynak, ders esnasında irdelenmektedir. Bu özel kaynak, öylesine hazırlanan bilgilerden ibaret olmayıp, İngilizcede hedeflenen dil kırılması ve dile hakimiyet unsurlarını göz önüne alarak yapılandırılmıştır. Öğrenmenin yanısıra, İngilizceyi daha ikinci ders saatinizde konuşmaya ve anlamaya başlamanız hedeflenmiştir. Basit cümlelerden başlayarak, Complex (karmaşık) bağlaçlı uzuna uzun cümleleri konuşabilmenizin yanısıra, İngilizceyi mükemmel olarak anlayabilme ve kullanabilme yetisine de sahip olmanın hazzını yaşayacaksınız. Bu akıcılığı size sağlamış olduğumuz özel tekniklerle öğreneceğiniz kelime haznenizle yapıyor olmanız ve bu denli bir profesyonelliği yakalayabiliyor olmanız bizim farkımızı belirgin bir şekilde ortaya koyacaktır. Amerikan aksanıyla konuşma eğitiminizi alırken, izlediniz filmler ve dinlediğiniz müzikleri rahatlıkla anlayabilmeniz ve yine aynı ölçütlerde konuşabilmeniz temel alınmıştır.

 • 50 Saatlik Eğitime Katılmadan Önce; Deneyip, Görebileceğimiz İlk 6 Saatlik Eğitimin İçeriğinde Neler Var?

  İngilizce öğrenme, konuşma ve anlama teknik hilelerinin öğretildiği bu ders saatinde, İngilizcedeki tüm konuşma enstrümanları, kolaylaştırıcı kavramları ve konuşma uygulamalarını sizinle beraber gerçekleştirerek kusursuz konuşma yetilerine nasıl sahip olacağınızı göstereceğiz. Bu deneyip görebileceğiniz ders süresinde hedeflenen nokta, İngilizcenin size çok yabancı bir dil olduğu düşüncesinden kurtarıp, onunla dost ve arkadaş olabileceğinizi anlamanızı sağlamaktır. Sıradan bir İngilizce eğitiminde 6 ay boyunca eğitim alsanız dahi bu kadar hızlı bir konuşma çalışması içerisinde olamayacağınız bir süreç olacaktır. Tüm saymış olduğumuz olguları ilk bu 6 saatlik eğitimimizde vermekteyiz. İlk 3 saatte ezber olmadan, sürekli tekrar metoduyla 10 ila 15 arası kelimeden oluşan Türkçe cümleleri rahatlıkla İngilizceye çevirebilme teknikleriyle, konuşmaya giriş yapmış olacaksınız. Sonraki 3 saatte ise bu konuşmaların daha da akıcı hale gelmesi için sosyal konuşma dilinizde olduğu gibi düşünmeden cümle kurabilme imkanı elde edebileceksiniz. Bu mutluluk paha biçilemez...

 • Eğitiminize Katılmak için Herhangi Bir İngilizce Seviyeye Sahip Olmamız Gerekiyor Mu?

  Tüm katılımcılarımız sıfır olarak kabul edilmektedir. Çünkü eğitim sistemimiz, ilk 3 saatlik dersinde bile zaten İngilizceye dair tüm ezberlerinizi bozacak ve sizi şok edecektir. Kurumumuz tarafından seviye tespitiniz için yazılı bir sınava tabi tutulmazsınız. Bunun sebebi ise yazı dilinde başarılı olunması kişinin İngilizceyi bilmesi, konuşabilmesi ve anlayabiliyor olabilmesi anlamına asla gelmez daha önceden aldığınız İngilizce eğitimlerine her ne kadar süreyle katılmış olursanız olun; “tüm doğru bildiğiniz yanlışların“ neler olduğunu görebilecek ve aslında sıradan eğitimlerin kafanızı karıştırmak ve teorik bilgilere boğulmanıza göz yummaktan başka birşey yapmadıklarını farkedeceksiniz... Yaptığımız bu özel eğitim modelimizle de artık İngilizcenin ne denli kolay konuşulabilen bir dil olduğunu rahatlıkla anlayabileceksiniz. Oldukça basit yöntemlerle anlama ve konuşmayı tetikleyen faktörleri içinde barındıran bir teknik uyguladığımızı görebileceksiniz. Lütfen bizi ne yaptığının farkında olmayan veya bu güne kadar İngilizce öğrettiğini iddia eden ama kimseye “öğretemediğini“ yüzlerce kere ispatlamış olan diğer kurumlarla karıştırmayınız. Kolay dil öğretiminizi, akademik platformlarda rüştünü ilan etmiş ve eğitimlerini İngiltere'de tamamlamış türk dilbilim uzmanlarından alacaksınız.

 • 50 Saatlik Eğitiminizden Faydalanmam İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

  Rezervasyon formunu bize gönderdikten sonra, Eğitim Koordinatörlerimiz tarafından aranacak ve eğitim alabileceğiniz gün ve saatler karşılıklı olarak görüşüldükten sonra, size uygun sınıfta eğitiminize başlayabileceksiniz. Rezervasyon yapabileceğiniz alanı, anasayfamızın üst kısmında bulunan başlıklar da görebilirsiniz.

 • Bilinçaltı Kurgulama Sisteminin NLP veya Hipnozla Bir İlgisi Var Mı?

  NLP veya hipnozla uzaktan yakından ilgimiz yoktur.

Merak ettiğiniz soruları bize gönderin cevaplayalım.

PERFECTIONIST ENGLISH E-BÜLTEN

Duyurulardan haberdar olmak istiyorum.